مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test
معاون وزیر معدن: فرآوری مواد معدنی مهم ترین اقدام در اجرای اقتصاد مقاومتی است

معاونت معدنی وزارت صنعت و معدن در بازدید از غرفه شرکت معادن کوثر:

فرآوری مواد معدنی مهم ترین اقدام در اجرای اقتصاد مقاومتی است

 

نهمین نمایشگاه بین‎المللی سنگ تهران با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد. دکتر جعفر سرقینی معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت و معدن پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، از غرفه شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در سالن 10 محل برگزاری نمایشگاه بینالمللی سنگ بازدید کرد. در این بازدید ابتدا هوشنگ احمدپور مدیرعامل شرکت در خصوص آخرین وضعیت شرکت در زمینه اکتشاف و استخراج از معادن تابعه توضیحاتی ارائه کرد و در ادامه نیز با اشاره به واحد تولیدی نظرآباد کرج، به تشریح ظرفیت و تنوع محصولات تولیدی آن پرداخت.

دکتر سرقینی پس از دریافت گزارش روند فعالیتهای شرکت اظهار داشت: خوشبختانه شرکت سرمایهگذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از جمله شرکتهایی است که طی سال های اخیر با جهش خوبی مواجه بوده و از جمله اقدامات ارزشمندی که انجام داده تلاش برای ایجاد زنجیره تولید و فرآوری مواد معدنی است که مهم ترین اقدام در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت و معدن با تأکید بر این که فرآوری حلقه مفقوده و رابط اصلی بین صنعت و معدن است اظهار داشت: احداث واحد تولیدی قطعات سبک بتنی که مواد اولیه آن از معادن شرکت تامین میشود و ارزش افزوده قابل توجهی ایجاد می‎‎کند همان راهی است که ما باید در بخش های دیگر نیز برویم و امیدواریم این روند در شرکت معادن کوثر همچنان ادامه داشته باشد.

وی در پایان اظهار داشت: وزارت صنعت با تمام توان از شرکت هایی که در این زمینه قدم بردارند حمایت می کند. وی در ادامه به کیفیت سنگ استخراجی در معادن کوثر نیز اشاره کرد و آن را یکی از بهترین سنگهای موجود در بازارهای جهانی ارزیابی کرد.

 

مدیر سایت معادن , 7/17/2017