مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test
عضو هیئت‌مدیره سازمان: موفقیت‌های شرکت مرهون همدلی و همزبانی هیئت‌مدیره است

جلسه تودیع و معارفه سه نفر از اعضای هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با حضور دکتر احمد ورزشکار عضو محترم هیئت‌مدیره سازمان، اعضای قبلی و جدید هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد.

در این آیین، دکتر احمد ورزشکار عضو هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر ضمن برشمردن اهداف راهبردی شرکت، به ارتقای جایگاه شرکت در سال‌های گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: تصمیم‌سازی درست و پیاده‌سازی سیاست‌های شرکت در ظرف مدیریت توانمندی نظیر آقای احمدپور موفقیت‌های چشم‌گیری را به همراه داشته که انتخاب به عنوان واحد بهره‌بردار و مکتشف نمونه در استان‌های مختلف و از آن مهم‌تر انتخاب به عنوان واحد مکتشف نمونه در کشور مصادیقی از این توانمندی است.

وی به تأکید بر زحمات و پی‌گیری‌های خستگی‌ناپذیر مهندس احمدپور به ارتقای جایگاه رقابتی شرکت در دوره مدیریت ایشان اشاره و اظهار داشت: عملکرد کلی شرکت نشان می‌دهد فعالیت‌های شرکت به شکل مطلوبی ساماندهی شده به‌طوری که در یک دوره زمانی مشخص و به موازات خروج از فعالیت‌‌های کم‌بازده، فرصت‌های تازه‌ای از بازارهای اقتصادی و سودآور پیش روی شرکت گشوده شده که چشم‌انداز روشنی از آینده تصویر می‌کند.

دکتر ورزشکار با نگاهی کلی به وضعیت فعلی شرکت، اهمیت پروژه‌های آتی و در دست اقدام را یادآور و ضمن تأکید بر ضرورت تداوم روند گذشته گفت: در شرایط فعلی علاوه بر این‌که محصولات شرکت نیاز بازارهای داخلی را تأمین می‌کند، به یکی از صادرکنندگان مهم کشور در زمینه سنگ‌های ساختمانی تبدیل شده‌ایم. وی شتاب گذشته در پیشرفت و توسعه شرکت را مرهون همدلی موجود در سطوح مختلف شرکت دانست و تأکید کرد: در این مسیر تلاش شده است با در نظر گرفتن تجربه قابل اتکای مدیرعامل شرکت پیشنهادات ایشان در عالی‌ترین سطح همکاری اجرایی شود و به ثمر برسد.

عضو هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر در پایان ضمن تشکر از اعضای قدیم و خوشامد مجدد به اعضای جدید هیئت‌مدیره اظهار داشت: امیدواریم با تحول مدیریتی صورت گرفته، اعضای جدید با همدلی و همکاری بیشتر در جهت تحقق اهداف و استراتژی‌های شرکت قدم بردارند و شرایطی ایجاد شود که روند رو به رشد شرکت با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

مدیر سایت معادن , 9/9/2016