مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test
معاون فنی و بهره‌برداری شرکت: چشم‌انداز روشن آینده را پیش‌بینی می‌کنیم

صادق طوبی معاون فنی و بهره‌برداری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در آیین تودیع و معارفه از اعضای قبلی تشکر کرد و ورود اعضای جدید هیئت‌مدیره را خوشامد گفت. وی با اشاره به تعریف حوزه‌های جدید کاری طی سه سال گذشته اظهار داشت: تلاش صادقانه و همدلی و همراهی مجموعه اعضای شرکت عامل مهم موفقیت در پیشبرد اهداف بوده و من به نمایندگی از طرف مدیران و همکارانم در شرکت اعلام می‌کنم برای همکاری جهت پیشبرد اهداف شرکت مصمم و آماده هستیم.

وی با اشاره به این‌که سطح شرکت از نظر تخصصی و مدیریتی طی سال‌های اخیر ارتقاء پیدا کرده است گفت: با توجه به اینکه محور اصلی فعالیت‌ها بر پایه اقتصاد مقاومتی استوار شده است، ما به عنوان مدیران بدنه شرکت در کنار دیگر همکاران تلاش کرده‌ایم سیاست‌های تدوین و ابلاغ شده را با اقدام و عمل پیاده کنیم و با توجه به بستر مهیا و آماده‌ای که به واسطه زحمات مدیرعامل محترم شرکت مهیا شده چشم‌انداز روشنی  برای آینده پیش‌بینی می‌کنیم.

معاون فنی و بهره‌برداری شرکت اظهار داشت: همه ما همدل و همراه با اعضای محترم هیأت‌مدیره آماده‌ایم در جهت اهداف بلندمدت و نهایی شرکت حرکت کنیم.

حمیدرضا مهرداد معاون مالی و اداری شرکت نیز ضمن خوشامد‌گویی به اعضای جدید، از اعضای قبلی هیئت‌مدیره تشکر کرد و با اظهار این‌که آماده هر گونه همکاری جهت پیشبرد اهداف شرکت هستیم ابراز امیدواری کرد در بستری از همکاری نزدیک اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت شرکت تحقق یابد.

مدیر سایت معادن , 9/9/2016