مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test
برپایی غرفه شرکت معادن کوثر در هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی و معدن

هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران با حضور ربیعی وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی؛ دکتر سرقینی مشاور معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در تهران و هیات همراه و جمعی از فعالان و مدیران این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

 

 

برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پیش از افتتاح نمایشگاه

 

تعداد 150 شرکت ایرانی و 56 شرکت خارجی از 9 کشور جهان شامل : آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه، پرتغال، چین، سان مارینو، هند و کره جنوبی در فضاي نمايشگاهي به وسعت 13 هزار متر مربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه انواع سنگ و سنگ‌های فرآوری شده، ماشین آلات معدن و ابزارآلات مربوطه را در معرض دید عموم قرار می دهند.


همراهی جمعی از مدیران معدنی کشور با دکتر سرقینی معاون معدنی وزارت صنعت، معدن، تجارت جهت افتتاح نمایشگاه

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر نیز که اخیراً عنوان شرکت معدنی برتر را با انتخاب به عنوان مکتشف نمونه کشور به دست آورده در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و در سالن شماره 41 میزبان بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

 

همراهی جمعی از مدیران معدنی کشور با دکتر سرقینی معاون معدنی وزارت صنعت، معدن، تجارت جهت افتتاح نمایشگاه

 

گفتنی است این نمایشگاه تا روز پنجشنبه 31 تیرماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید به عمل آورند.

برپایی غرفه شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت و معدن

مدیر سایت معادن , 7/18/2016