مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test

1
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر


جدیدترین اخبار

هوشنگ احمدپور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از انتخاب این شرکت به عنوان مکتشف نمونه استان کرمان خبر داد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر اقدام به برگزاری مزایده جهت شناسایی پیمان کار استخراج و فروش معادن نموده است. علاقه مندان به شرکت در مزایده به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به عنوان شرکت مکتشف نمونه استان‌های کرمان، اصفهان و اردبیل  و بهره بردار نمونه استان های کردستان و لرستان شناخته شد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر که بزرگ ترین مجتمع آموزشی گوهرتراشی کشور را با استفاده از اساتید مجرب و جهت ایجاد اشتغال برای فرزندان خانواده معظم شاهد و ایثارگر راه اندازی کرده در نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان شرکت کرد. غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با استقبال عمومی همراه شد.

گفتنی است پیش از این نیز شرکت معادن کوثر چندین مرتبه نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر حضور فعال و یک مورد نیز غرفه اختصاصی داشته است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از انتخاب این شرکت به عنوان مکتشف نمونه کشور در سال جاری خبر داد.

غرفه اختصاصی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه برپا شد.

ایرنا/کردستان: کارخانه قطعات بتن سبک و مبلمان شهری قروه توسط شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر وابسته به بنیاد شهید و با حضور نماینده مردم شهرستان قروه در مجلس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، فرماندار قروه، مدیرعامل و نمایندگان شرکت کلنگ‌زنی شد. پس از واحد صنعتی استان البرز، این دومین واحد تولیدی شرکت معادن کوثر در زمینه قطعات پیش ساخته بتن سبک و مبلمان شهری است که با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال ساخته می شود.

اولین مزایده شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در سال 95 در زمینه استخراج و فروش مواد معدنی برگزار شد. علاقه مندان تا تاریخ 95/2/14 برای شرکت در مزایده فرصت دارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

جهت روی آگهی دعوت به همکاری به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


جهت اطلاع از جزئیات برگزاری آگهی شناسایی پیمانکار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در نظر دارد در زمینه فرآوری سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی نسبت به آموزش و ایجاد اشتغال برای خانواده‌های معظم شاهد و جانباز از بین خواهران عضو درجه یک خانواده‌های معظم شهدا  و جانبازان اقدام نماید. علاقه‌مندان در صورت دارا بودن شرایط زیر می‌توانند پس از دانلود فرم مربوطه نسبت به تکمیل و ارسال آن به شماره 88177021 اقدام نمایند.

سهیلا جلودارزاده: خواستار همکاری و انتقال تجربیات سازمان اقتصادی کوثر به وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه گوهرتراشی هستیم./حسین شاهوی: مرکز گوهرتراشی را به دانشگاه علمی - کاربردی تبدیل می کنیم./احمد مشیریان: هدفگذاری ما در طرح گوهرتراشی ایجاد زنجیره ارزش از فراوری تا فروش است./صادق طوبی:  کلیه زیرساختهای سخت افزاری گوتراشی آماده برای چرخه تولید است./حمیدرضا مهرداد:کسب سهم مناسب در بازار داخلی، زمینه ورود به بازارهای بین المللی است.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران در حالی آغاز به کار کرد که مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو، حسین اسفهبدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، سیدحسین هاشمی استاندار تهران و داود شاه صبا وزیر صنعت و معدن افغانستان از غرفه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر بازدید به عمل آوردند.

 

افرادی که با آن ها جهت تکمیل فرم همکاری در پروژه نظرآباد تماس گرفته شده است می توانند ضمن دانلود و تکمیل فرم آن را به آدرس زیر ایمیل یا به شماره تلفن زیر فاکس نمایند.نکته مهم: در قسمتی بالای فرم های ارسالی حتما نام تماس گیرنده و کدی را که به شما اعلام می کنند درج کنید.

دانلود فرم PDF برای تکمیل و ارسال از طریق فاکس (شماره فاکس: 88503337 - 021)

دانلود فرم Word برای تکمیل و ارسال از طریق ایمیل (آدرس: Official@kowsarstone.com)

 

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در نظر دارد جهت احداث کارخانه به مساحت 6000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز، عملیات ساخت و نصب سوله، پوشش سقف و دیوارها و کارهای ساختمانی مربوطه را از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید.

شرکت سامان نور کوثر مجری طرح توسعه کارآفرینی ایثارگران کشور (تکاک) وابسته به سازمان اقتصادی کوثر در نظر دارد به منظور توانمندسازی و ایجاد زمینه اشتغال جامعه هدف درحوزه اصول بازار سرمایه و همچنین در زمینه طراحی، تجارت و تولید پوشاک اقدام نماید.

دکتر انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از مرکز تخصصی گوهرتراشی شرکت بازدید به عمل آورد. در این بازدید که با همراهی علی‌عباس کمری رئیس مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور، آقای مهندس پناه معاونت اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر، مدیرکل حراست سازمان اقتصادی کوثر، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین‌علی حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سامان نور کوثر و تعداد دیگری از مسئولین صورت گرفت از امکانات و تجهیزات استقرار یافته بازدیدی به عمل آمد و با تعدادی از کارآموزان گفت‌و‌گو شد.

عضو هیئت مدیره و معاون بازرگانی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر گفت: پس از ابلاغ اصول کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبری معظم انقلاب که در آن به جلوگیری از خام فروشی تأکید شده است، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به عرصه فرآوری مصنوعات سنگی ورود پیدا کرده که این ورود را می‌توان به فال نیک گرفت و آن را آغاز دوره جدید در فرآوری محصولات معدنی و ورق خوردن برگی تازه در فعالیت‌‌های شرکت ارزیابی کرد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر(سهامی عام) در نظر دارد استخراج و فروش سنگ از برخی معادن تحت پوشش خود در استان های کردستان، لرستان و آذربایجان را به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

مهندس احمدپور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن کوثر در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس با بیان این که بهره مالکانه و حقوق دولتی معادن حق بیت‌المال است، گفت: با وجود رکود مسکن، فعالیت‌های معدنی از سنگ ساختمان گرفته تا معادن فلزی و سرب و روی در رکود فرو رفته‌اند.

1 2 3
آخر بعدی
under construction