مرمر سفید باباشورآب قروه و سنگ گوهره خرم آباد ، نام هایی شناخته شده در صنعت سنگ جهان

Message for test Message for test Message for test Message for test Message for test

1
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر


جدیدترین اخبارمهندس نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید  از غرفه شرکت در دوزادهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی با تأکید بر اهمیت اکتشافات جدید اظهار داشت: اکتشاف موتور توسعه معادن است.

مزایده های شماره ف/95/4 و ف/95/5 با موضوع واگذاری امتیاز برخی معادن تابعه شرکت و همچنین فروش دستگاه ها و ماشین آلات مازاد در مجتمع معادن قروه و ازنا برگزار شد. جهت اطلاع بیشتر به ادامه خبر یا کانال تلگرامی شرکت به آدرس زیر مراجعه کنید:

@kowsarstone
telegram.me/kowsarstone

هوشنگ احمدپور مدیرعامل شرکت سخنان خود را با تشکر از اعضای هیئت‌مدیره قبلی، خوشامدگویی به اعضای جدید و تشکر از اظهار لطف دکتر ورزشکار و مهندس مشیریان آغاز کرد و گفت: به برکت خون شهدا و نام بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمایت‌‌های ویژه مدیرعامل محترم سازمان جناب مهندس اسکندری، همکاری اعضای محترم هیئت‌مدیره و تلاش‌‌های همکاران در همه سطوح شرکت طی سه سال گذشته موفقیت‌هایی در حوزه‌های مختلف داشته‌ایم.

مهدی کوهی رئیس جدید هیئت‌مدیره شرکت در آیین معارفه اعضای جدید هیئت‌مدیره ضمن تشکر از زحمات اعضای قبلی و کارکنان شرکت گفت: اعضای قبلی هیئت‌مدیره از جمله مدیرعامل شرکت که من افتخار همکاری با ایشان را از دوره معادن و فلزات دارم زحمات قابل تقدیری داشته‌اند که نتیجه آن در صورت‌های مالی شرکت منعکس شده و ارتقای مشهود جایگاه شرکت را نشان می دهد.

احمد مشیریان معاون سرمایه‌گذاری سازمان اقتصادی کوثر و رئیس قبلی هیئت‌مدیره شرکت در مراسم تودیع و معارفه اعضای قدیم و جدید گفت: بار اصلی زحمات شرکت طی چند ساله اخیر بر دوش مدیرعامل و سایر همکاران عزیز بوده که لازم می‌دانم از تک تک این عزیزان به صورت ویژه تشکر کنم.

جلسه تودیع و معارفه سه نفر از اعضای هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با حضور دکتر احمد ورزشکار عضو محترم هیئت‌مدیره سازمان، اعضای قبلی و جدید هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد.

صادق طوبی معاون فنی و بهره‌برداری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در آیین تودیع و معارفه از اعضای قبلی تشکر کرد و ورود اعضای جدید هیئت‌مدیره را خوشامد گفت.

هوشنگ احمدپور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از انتخاب این شرکت به عنوان مکتشف نمونه استان کرمان خبر داد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر اقدام به برگزاری مزایده جهت شناسایی پیمان کار استخراج و فروش معادن نموده است. علاقه مندان به شرکت در مزایده به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به عنوان شرکت مکتشف نمونه استان‌های کرمان، اصفهان و اردبیل  و بهره بردار نمونه استان های کردستان و لرستان شناخته شد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر که بزرگ ترین مجتمع آموزشی گوهرتراشی کشور را با استفاده از اساتید مجرب و جهت ایجاد اشتغال برای فرزندان خانواده معظم شاهد و ایثارگر راه اندازی کرده در نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان شرکت کرد. غرفه این شرکت در نمایشگاه مذکور با استقبال عمومی همراه شد.

گفتنی است پیش از این نیز شرکت معادن کوثر چندین مرتبه نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر حضور فعال و یک مورد نیز غرفه اختصاصی داشته است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از انتخاب این شرکت به عنوان مکتشف نمونه کشور در سال جاری خبر داد.

غرفه اختصاصی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه برپا شد.

ایرنا/کردستان: کارخانه قطعات بتن سبک و مبلمان شهری قروه توسط شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر وابسته به بنیاد شهید و با حضور نماینده مردم شهرستان قروه در مجلس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، فرماندار قروه، مدیرعامل و نمایندگان شرکت کلنگ‌زنی شد. پس از واحد صنعتی استان البرز، این دومین واحد تولیدی شرکت معادن کوثر در زمینه قطعات پیش ساخته بتن سبک و مبلمان شهری است که با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال ساخته می شود.

اولین مزایده شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در سال 95 در زمینه استخراج و فروش مواد معدنی برگزار شد. علاقه مندان تا تاریخ 95/2/14 برای شرکت در مزایده فرصت دارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

جهت روی آگهی دعوت به همکاری به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


جهت اطلاع از جزئیات برگزاری آگهی شناسایی پیمانکار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در نظر دارد در زمینه فرآوری سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی نسبت به آموزش و ایجاد اشتغال برای خانواده‌های معظم شاهد و جانباز از بین خواهران عضو درجه یک خانواده‌های معظم شهدا  و جانبازان اقدام نماید. علاقه‌مندان در صورت دارا بودن شرایط زیر می‌توانند پس از دانلود فرم مربوطه نسبت به تکمیل و ارسال آن به شماره 88177021 اقدام نمایند.

شرکت سامان نور کوثر مجری طرح توسعه کارآفرینی ایثارگران کشور (تکاک) وابسته به سازمان اقتصادی کوثر در نظر دارد به منظور توانمندسازی و ایجاد زمینه اشتغال جامعه هدف درحوزه اصول بازار سرمایه و همچنین در زمینه طراحی، تجارت و تولید پوشاک اقدام نماید.

دکتر انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از مرکز تخصصی گوهرتراشی شرکت بازدید به عمل آورد. در این بازدید که با همراهی علی‌عباس کمری رئیس مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور، آقای مهندس پناه معاونت اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر، مدیرکل حراست سازمان اقتصادی کوثر، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین‌علی حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سامان نور کوثر و تعداد دیگری از مسئولین صورت گرفت از امکانات و تجهیزات استقرار یافته بازدیدی به عمل آمد و با تعدادی از کارآموزان گفت‌و‌گو شد.

1 2 3
آخر بعدی
under construction